Zgłoszenia
Mazovia Cup-M. Polski, Puchar Najmłodszych (klasyk,średni)
25 - 26 maja 2019, Otrębusy

Zgłoszenia wkrótce będą zamknięte. Zaloguj się żeby dodać lub zmienić zgłoszenie.

WSZYSTKIE  Open  Open R  K 12  K 14  K 17  K 20  K 21  K 40  K 45  K 50  K 55  K 60  K 65  K 70  M 12  M 14  M 17  M 20  M 21  M 40  M 45  M 50  M 55  M 60  M 65  M 70

NrKat.ZawodnikZespółEtapWpisowe
1K 21 Anna KamińskaKU AZS WAT Warszawa1,2
2M 21 Marcin KrasuskiOK!Sport Warszawa1,2
3M 50 Adam WroniakTeam 360°1,2
4M 17 Krzysztof WroniakTeam 360°1,2
5K 21 Karolina PacekINDYWIDUALNE MAZOWSZE1,2
6M 40 Damian KędziorekIndywidualny Mazowsze1,2
7M 21 Piotr BuciakTeam 360°1,2
8K 12 Iga BeneszTeam 360 Stopni1,2
9M 40 Rafał BeneszTeam 360 Stopni1,2
10M 60 Andrzej KrochmalKS Spójnia Warszawa1,2
11K 45 Urszula TrykozkoTeam 360º1,2
12M 21 Sławomir CyglerWKS "Wawel"2
13K 40 Zuzanna SzymańskaTeam 360°1,2
14M 21 Radosław JaroszekTeam3601,2
15K 45 Anna Bogucka-JaroszekTeam3601,2
16M 21 Jakub JaroszekTeam3601,2
17K 21 Agnieszka LisewskaPKO Harpagan1,2
18K 40 Teresa BugajWKS Wawel1,2
19M 45 Tomasz BergierWKS Wawel1,2
20M 70 Stanisław KruczekWKS Wawel1,2
21M 60 Janusz OlbrychtOLBnO1,2
22M 50 Paweł RozwadowskiBrwinów1,2
23M 21 Grzegorz MarcinkiewiczPuks Młode Orły2
24M 17 Emil BiolikUNTS1,2
25M 40 Grzegorz BiolikUNTS1,2
26K 40 Agnieszka BiolikUNTS1,2
27M 40 Piotr DopierałaTeam 3601,2
28K 21 Malwina DrągowskaKS OK!Sport Warszawa2
29M 14 Piotr BeneszTeam 360 Stopni1,2
30M 55 Piotr NiessnerWKS Wawel1,2
31Open Jacek PiekarskiBrwinów2
32M 21 Dariusz BogumiłTeam 360°1,2
33K 40 Joanna BeneszTeam 360 Stopni1,2
34M 45 Jacek GorczycaKS Hades1,2
35M 45 Remigiusz NowakKS Hades1,2
36K 45 Magdalena GorczycaKS Hades1,2
37K 12 Urszula WąsiewiczTeam 360º1,2
38M 17 Jerzy WąsiewiczTeam 360º1,2
39K 45 Marzena WąsiewiczTeam 360º1,2
40M 45 Piotr WąsiewiczTeam 360º1,2
41K 17 Aleksandra PolewkaUKS Kometa Gliwice1,2
42M 20 Damian HylaUKS Kometa Gliwice1,2
43K 14 Julianna PolewkaUKS Kometa Gliwice1,2
44K 20 Kinga PogodaUKS Kometa Gliwice1,2
45K 17 Matylda LeśniakUKS Kometa Gliwice1,2
46K 21 Barbara SanockaUKS Kometa Gliwice1,2
47M 17 Michał TowarekUKS Kometa Gliwice1,2
48M 45 Ireneusz TowarekUKS Kometa Gliwice1,2
49M 45 Waldemar MarszałekUKS Kometa Gliwice1,2
50K 45 Maria MarszałekUKS Kometa Gliwice1,2
51M 14 Patryk MarszałekUKS Kometa Gliwice1,2
52M 12 Dawid MarszałekUKS Kometa Gliwice1,2
53M 60 Jan ZdanowiczUKS Kometa Gliwice1,2
54M 14 Filip JanowskiKS SPójnia1,2
55M 50 Piotr JanowskiKS Spójnia1,2
56M 45 Bartłomiej KrasuskiTeam 3601
57M 21 Ludomir ParfianowiczUNTS Warszawa1,2
58M 21 Paweł SłomkaTeam3601,2
59K 17 Karolina DammfeldLUKS Azymek Zdzieszowice1,2
60K 17 Magdalena OgrodnikLUKS Azymek Zdzieszowice1,2
61K 17 Nina OleśniewiczLUKS Azymek Zdzieszowice1,2
62K 20 Aleksandra OleszekLUKS Azymek Zdzieszowice1,2
63K 20 Weronika SulikowskaLUKS Azymek Zdzieszowice1,2
64M 17 Marcin SikorskiLUKS Azymek Zdzieszowice1,2
65M 20 Dominik JandaLUKS Azymek Zdzieszowice1,2
66M 40 Grzegorz LippaLUKS Azymek Zdzieszowice1,2
67K 12 Julia KotłowskaUKS Lotna Zdzieszowice1,2
68K 12 Sonia KotłowskaUKS Lotna Zdzieszowice1,2
69K 17 Natalia BurakUKS Lotna Zdzieszowice1,2
70K 17 Aleksandra ŁukasikUKS Lotna Zdzieszowice1,2
71M 12 Adam DammfeldUKS Lotna Zdzieszowice1,2
72M 14 Łukasz BurakUKS Lotna Zdzieszowice1,2
73M 14 Klemens CzokUKS Lotna Zdzieszowice1,2
74M 12 Wojciech WoźniakUKS Lotna Zdzieszowice1,2
75M 17 Tomasz JachećUKS Lotna Zdzieszowice1,2
76M 17 Patryk ZapartUKS Lotna Zdzieszowice1,2
77M 12 Szymon ŁukasikUKS Lotna Zdzieszowice1,2
78M 12 Tomasz KonopkaUKS Lotna Zdzieszowice1,2
79M 12 Mateusz KipkaUKS Lotna Zdzieszowice1,2
80M 21 Sławomir KielakUKS Falenica1,2
81M 21 Jacek WojtowiczWAT WARSZAWA1,2
82M 20 Bartosz NiebielskiUKS Falenica1,2
83M 40 Bartosz NiebielskiUKS Falenica1,2
84Open Piotr RydzewskiKobyłka1,2
85M 21 Grzegorz MarcinkiewiczNasz BIKE Team /PUKS1,2
86M 21 Hubert KielakUKS Falenica1,2
87M 20 Igor KielakUKS Falenica1,2
88M 21 Jan BednarskiUNTS Warszawa2
89M 45 Piotr WieczorekIndywidualnie Mazowsze1,2
90M 45 Mariusz SkorupaGórzanka Nawojowa Góra2
91M 40 Mirosław DzikGórzanka Nawojowa Góra1,2
92M 17 Kołodziejczyk ŁukaszUKS Kometa Gliwice1,2
93M 20 Jakub KucharczykUKS Kometa Gliwice1,2
94M 55 Stanisław SkorupaUKS Kometa Gliwice1,2
95K 14 Aleksandra MyśliwiecUKS Kometa Gliwice1,2
96M 20 Jan ByrczekUKS Kometa Gliwice1,2
97K 21 Monika Marcinkiewicz KajzerPUKS Młode Orły/Nasz Bike Team1,2
98M 40 Andrzej BatorNasz Bike Team1,2
99Open Jacek CierlickiBrwinów2
100M 20 Bartosz NowakUKS Falenica1,2
101M 40 Marcin GrafWarszawa Muranów1,2
102M 45 Paweł BartosQ-Link1,2