Zgłoszenia
Mazovia Cup-Mistrzostwa Polski, Puchar Najmłodszych-sztafety
26 maja 2019, Otrębusy

Zgłoszenia wkrótce będą zamknięte. Zaloguj się żeby dodać lub zmienić zgłoszenie.

WSZYSTKIE  Open  KM  KJ  K  KW  MM  MJ  M  MW

NrKat.ZespółZawodnikWpisowe
1KMBastaMat Mateusz Zwoliński
Sebastian Domżalski
2MWIndywidualny Mazowsze / Team 360 Stopni Damian Kędziorek
Rafał Benesz
3MTeam360 Radoslaw Jaroszek
Jakub Jaroszek
4MNasz BIKE Team Grzegorz H. Marcinkiewicz
Grzegorz Marcinkiewicz
5MJMazowsze (UNTS/Team 360) Emil Biolik
Krzysztof Wroniak
6MWMazowsze (UNTS/Team 360) Grzegorz Biolik
Adam Wroniak
7KWMazowsze (Team 360°/UNTS) Zuzanna Szymańska
Agnieszka Biolik
8KMazowsze (KU AZS WAT/ PUKS, Nasz BIKE Team) Anna Kamińska
Monika Marcinkiewicz-Kajzer
9MWWKS Wawel Piotr Niessner
Tomasz Bergier
10MWKS Hades Remigiusz Nowak
Jacek Gorczyca
11Kteam360/indywidualny mazowsze Magdalena Gruziel-Słomka
Karolina Pacek
12MMUKS Kometa Gliwice Patryk Marszałek
Dawid Marszałek
13MWUKS Kometa Gliwice Ireneusz Towarek
Stanisław Skorupa
14KUKS Kometa Gliwice Barbara Sanocka
Aleksandra Polewka
15KJUKS Kometa Gliwice Kinga Pogoda
Matylda Leśniak
16MJUKS Kometa Gliwice Michał Towarek
Jan Byrczek
17KWTeam360 Joanna Benesz
Anna Bogucka Jaroszek
18MJMazowsze (KS Spójnia / Team 360) Filip Janowski
Jerzy Wąsiewicz
19MWMazowsze (KS Spójnia / Team 360) Piotr Janowski
Piotr Wąsiewicz
20KWTeam 360º Urszula Trykozko
Marzena Wąsiewicz
21KMTeam 360º Urszula Wąsiewicz
Ktoś Chętny ?
22MTeam 360° Piotr Buciak
Dariusz Bogumił
23MWAT WARSZAWA Jacek Wojtowicz
Paweł Krzeminski
24KMUKS Lotna Zdzieszowice Sonia Kotłowska
Julia Kotłowska
25MMUKS Lotna Zdzieszowice Adam Dammfeld
Klemens Czok
26MMUKS Lotna Zdzieszowice Tomasz Konopka
Łukasz Burak
27MMUKS Lotna Zdzieszowice Szymon Łukasik
Wojciech Woźniak
28KJUKS Lotna Zdzieszowice Natalia Burak
Aleksandra Łukasik
29MJLUKS Azymek Zdzieszowice Karolina Dammfeld
Marcin Sikorski
30MJUKS Lotna Zdzieszowice Patryk Zapart
Tomasz Jacheć
31KJLUKS Azymek Zdzieszowice Weronika Sulikowska
Aleksandra Oleszek
32KJLUKS Azymek Zdzieszowice Nina Oleśniewicz
Magdalena Ogrodnik
33MWGórzanka Nawojowa Góra Mariusz Skorupa
Mirosław Dzik
34MWTeam 360 Piotr Dopierała
Ktoś Się Znajdzie ?
35KMUKS Kometa Gliwice Julianna Polewka
Aleksandra Myśliwiec
36MWUKS Kometa Gliwice Waldemar Marszałek
Jan Zdanowicz
37MJUKS Kometa Gliwice Łukasz Kołodziejczyk
Damian Hyla
38KWUKS Kometa Gliwice Maria Marszałek
Beata Polewka