Biegi Górskie
Wesołe Biegi Górskie (jesień2017 - runda finałowa)

Zawody   Kategorie   Zawodnicy   Zespoły   Miejscowości

NrZawodnikMiejscowość / Zespół
1Adamiak DamianSiedlce
2Antonowicz JanJózefosław
3Antonowicz JerzyJózefosław
4Antosiewicz RobertOtwock
LuLaTeam
5Antosiewicz StanisławaOtwock
LuLaTeam
6Augustyniak MariuszMarki
7Bar KatarzynaWarszawa
biegaj Pod Okiem Trenera
8Bartoszewska MałgorzataWarszawa
9Bednarski JanKanie
UNTS Warszawa
10Belkiewicz RafałWarszawa
Kabaty Ultra
11Beręsewicz MałgorzataWarszawa
Biegaj Pod Okiem Trenera
12Bielec ArturWarszawa
Rembertów Team
13Bielecki KrzysztofWarszawa
ProRunning Promotion
14Borowiecki Szymon BorowieckiWarszawa
Accenture
15Bryłka-Bartosiak KatarzynaWarszawa-Stara Miłosna
Team360
16Budnicki RafałWarszawa
Dream Run
17Bułakowski BohdanWarszawa
PASJA Nordic Walking
18Bykowski MariuszWarszawa
19Celińska WeronikaWarszawa
Byledobiec Anin
20Celiński AleksanderWarszawa-Anin
Byledobiec Anin / Lingaro Running Team
21Cendrowski JaroslawZakret
22Chilimoniuk PawełWarszawa
Falenica
23Chmielewski CezaryWarszawa
GO Sport Ak-Sped Team
24Chodniewicz MichałWarszawa
25Chojnacka DominikaZielonka
26Chojnacka JagodaZielonka
27Chojnacki GrzegorzZielonka
28Chojnacki MateuszZielonka
UKS Bankówka Zielonka
29Chojnacki SzymonZielonka
MUKS Zielonka
30Cholewińska JoannaWarszawa
RaceFighter
31Chromik AnnaSiedkce
Siedlce
32Chudecki AndrzejWarszawa
33Ciski PiotrWarszawa
Sage Fundation
34Dąbrowski EmilWarszawa
DUUST.CO
35Dąbrowski FilipWarszawa
DUUST.CO
36Dąbrowski MarcinJachranka
Bez Faulu
37Dobkowska AnnaWarszawa
KB GALERIA Warszawa
38Dubińska MonikaWarszawa
Team360
39Dulnik MarcinWarszawa
ASICS FrontRunner Polska
40Duma FranekWarszawa
41Dymiński MarcinZąbki
Bóbr Tłuszcz
42Dyry EwaWarszawa
Biegaj Pod Okiem Trenera
43Dziczek KacperUmiastów
Ożarów Mazowiecki
44Falkowski PiotrPiaseczno
FKS PEGAZ Piaseczno
45Ficoń MonikaWarszawa
46Gadomska MałgorzataWarszawa
47Gadomski KrzysztofWarszawa
48Galicz KarolWarszawa
BKS Wataha Warszawa
49Gałaś JoannaWarszawa
PASJA Nordic Walking
50Garbat RafałWarszawa
COR TEAM
51Gąsiorowska DorotaWarszawa
ŚNIĘTY SUM
52Gąsowska RenataWarszawa
Dream Run
53Górnicka-Antonowicz AnnaJózefosław
54Grabińska GizelaWarszawa-Wesoła
AZS UW / DREAM RUN
55Grudniewski CzarekWarszawa
56Gwarek AnitaWarszawa
PASJA Nordic Walking
57Hernik KajetanWarszawa
Biegam Na Tarchominie
58Hernik PawełWarszawa
Biegam Na Tarchominie
59Jambor MichałWarszawa
Bractwo Biegowe BGK
60Jankowska ElżbietaSulejówek
MDK Nordic Walking Sulejówek
61Jankowski MichałWarszawa
sks12 Jadzia
62Jankowski TomaszWarszawa
TATA (A)LEBIEGA
63Jarecka KatarzynaWarszawa
Biegaj Pod Okiem Trenera
64Jaworek Youstka JustynaTrzciany
Grupa Biegowa CHTMO
65Jaworski PiotrWarszawa
Biegam na Zielonej Białołęce
66Jazłocki ŁukaszWarszawa
Wesoła
67Jurczuk RobertWarszawa
68Jusiński MarekWołomin
69Jusiński RobertGrójec
Wołomin
70Kabala Joanna KabalaOtwock
71Kapłon AnnaWarszawa
biegaj Pod Okiem Trenera
72Kaszubowska KarolinaWarszawa
Biegaj Pod Okiem Trenera
73Kącki KarolWarszawa
74Kącki KostekWarszawa
SP 115
75Kilimnik TomaszOtwock
Hardcorowe Wychylylybymy
76Klimek ArkadiuszWarszawa
77Klimek IgorWarszawa
78Klimek RafałWarszawa
Kaszanki
79Kłopocińska MałgorzataWarszawa
Marysin Wawerski
80Kłosiński ArturRuda
AZS WAT
81Kłosiński Rafał KłosińskiDębe Wielkie
RaceFighter
82Kmieć CezaryWarszawa
Naprzód Młociny
83Kolibabski RadosławWarszawa
Hardcorowe Wychylylybymy
84Kołodziejczyk TomaszWarszawa
85Kołodziejek Piotr
86Komosiński ŁukaszWarszawa
Warszawa Wawer
87Komosiński MichałWarszawa
Warszawa Wawer
88Komosiński Jr MichałWarszawa
Warszawa Wawer
89Kończyk GrzegorzWarszawa
90Kors JustynaWarszawa
TEAM Biegaj Pod Okiem Trenera
91Kossowska AnnaWarszawa
Marysin Wawerski
92Kossowski MarianWarszawa
Marysin Wawerski
93Kostrzewska JustynaWarszawa
UNTS Warszawa
94Kowalska AdriannaWarszawa
95Krasuski BartłomiejWarszawa
Team 360
96Krasuski MarcinWarszawa
orienteering.waw.pl
97Kręcik MarekWarszawa
98Król DariuszWołomin
Dream Run
99Królak KonradWarszawa
100Krupinska AsiaWarszawa
WITC
101Księżopolska AnnaWarszawa-Wesoła
102Kubera PiotrJózefów
Lipiec Running Team
103Kubicka ZuzannaWarszawa
UNTS Warszawa
104Kucewicz NataliaWarszawa-Wesoła
SP nr 353
105Kucińska MagdalenaWarszawa-Wesoła
Warsaw Sirens-Drużyna Futbolu Amerykańskiego
106Kuć MarekWarszawa
107Kulesza AnnaWarszawa
Qlesh Racing Team
108Kulesza MarcinWarszawa
Qlesh Racing Team
109Kurpisz KlaudynaWarszawa
Zabiegani Po Uszy
110Lach AdrianWarszawa
Triclub
111Ladowska DominikaWaszawa
Biegaj Pod Okiem Trenera
112Larwińska AlicjaWarszawa
ORSINO AKD
113Larwiński PatrykWarszawa
ORSINO AKD
114Laskowska Izabela
115Lenczowski AdamSulejówek
Team 360
116Lenczowski JanSulejówek
Team 360
117Lenczowski KrzysztofSulejówek
Team 360
118Lendzioszek PawełKorytnica
Aktywni Wegrów
119Leszczyński Paweł
Lasy Wawerskie
120Leśniak AdamHalinów
Byledobiec Anin
121Lewandowski RobertWarszawa
Biegam z Radości
122Lipiec DariuszWarszawa Wesoła
Byledobiec
123Lipiec TomaszWarszawa
Lipiec Running Team
124Lis MichałGrabina
Tata (A)lebiega
125Ludwiczak JacekWarszawa
Warszawa-Wesoła
126Łach AgnieszkaWarszawa
127Łącka AgnieszkaWarszawa
128Łuniewska Katarzyna ŁuniewskaOtwock
Hardcorowe Wychylylybymy
129Machul EwaWarszawa
Dream Run
130Madziarska MonikaPiaseczno
KS Pegaz
131Majcher JustynaBruksela
132Majcher-Teleon AgnieszkaWarszawa
133Majszczyk PaulinaOtwock
Hardcorowe Wychylylybymy
134Makowski ŁukaszWołomin
135Malewicz Adam
136Maliszewska MartaWarszawa
137Marciniak JustynaWarszawa
138Marcinkiewicz KatarzynaKobyłka
BÓBR TŁUSZCZ
139Marszałek JerzyWarszawa
Warszawa Gocław
140Matusiak MałgorzataMilanówek
141Matysiak AnastazjaSękocin Stary
142Matysiak AnnaWarszawa
143Matysiak IwonaSękocin Stary
144Matysiak JuliuszSękocin Stary
145Matysiak KrzysztofSękocin Stary
146Matysiak NinaSękocin Stary
147Matyszczak DamianWarszawa
Kenko
148Matyszczak DominikWarszawa
Kenko
149Matyszczak MonikaWarszawa
Kenko
150Mazurkiewicz AndrzejWólka Kozodawska
Bieg Mazurka
151Mejka AnetaWarszawa Wesoła
RaceFighter
152Mianowska AntoninaJózefosław
UNTS Warszawa
153Mianowska DorotaJózefosław
UNTS Warszawa
154Mianowska JuliaJózefosław
UNTS Warszawa
155Mianowski RafałJózefosław
UNTS Warszawa
156Miąsko PiotrekStanisławów
MKB Dreptak
157Mieloch TamaraPodkowa Lesna
Podkowa Leśna
158Mijakowski PawelWarszawa
Mijakowski Team
159Mikoś RomanOtwock
160Mikoś TeresaOtwock
161Mikulski JacekWarszawa
Ortoreh Team
162Miłosz BartłomiejWarszawa
Kaszanki
163Mioduszewska JasiaWarszawa
SP32
164Mioduszewski MateuszWarszawa
UKA
165Mioduszewski PawełWarszawa
JacekBiega RunningTeam
166Mioduszewski WładekWarszawa
SP32
167Mioduszewski WładysławWarszawa
SP32
168Młodożeniec JacekWarszawa
REMBERTÓW TEAM
169Moćko BeataWesoła
Kamyk Radzymin MTB Team
170Modliński KonradWarszawa
Na Max-a Team
171Mossakowski WojciechWarszawa
UNTS Warszawa
172Mucha RobertZalesie Górne
Mucha Sportowa
173Nartowski JanWarszawa
MORT!
174Netkowski WojciechWarszawa
PASJA Nordic Walking
175Niebielski Jr. BartoszWarszawa Wawer
UKS Falenica
176Nitsch JoannaWesoła
UNTS
177Nowakowski TobiaszStanisławów
MKB Dreptak
178Nowicki AndrzejWarszawa
179Nowocin-Mikulska MagdalenaWarszawa
180Olędzka EmiliaWarszawa
Rembertów Team
181Omarska GrażynaWarszawa
PASJA Nordic Walking
182Onisk KamilMińsk Mazowiecki
MKB Dreptak
183Orzoł JacekZąbki
KB Leniwiec Ząbki
184Pajdosz ArkadiuszPruszków
WPRunning/Pruszków
185Parfianowicz JoannaWarszawa
UNTS Warszawa
186Parfianowicz PiotrWarszawa
UNTS Warszawa
187Parsons AlanWarszawa
WITC
188Pawilonis JustynaWarszawa
Team 360
189Pawłowska-Pojawa AnnaWarszawa-Wesoła
BYLEDOBIEC ANIN
190Pawłowski TomaszWarszawa
191Pieniążek LeszekWarszawa
Ortoreh Team
192Pierzchała MichałPiaseczno
UNTS Warszawa
193Pietraszek MarcinWarszawa
Vege Runners
194Pietrzak MaciekWarszawa
195Plocienniczak JakubWarszawa
Dream Run
196Płonkowski TomaszWarszawa
BIEGAM NA TARCHOMINIE
197Płócienniczak JakubWarszawa
Dream Run
198Polishchuk MariyaWarszawa
UNTS
199Polkowska RenataZąbki
200Posman HannaWarszawa
201Posman KatarzynaWarszawa
202Posman RafałWałbrzych
203Prałat WeronikaWarszawa
204Radomski KazimierzWołomin
Aktywny Relaks
205Rama AndrzejSulejówek
TATOKUPA
206Reiche JoannaWarszawa
207Rejmentowska SylwiaWarszawa
Warszawa Wesoła
208Rosłoń MarcinWarszawa
Kingrunner
209Roszkowski MarcinWarszawa
ZABIEGANI PO USZY
210Rozner ArturPiaseczno
211Rybak AdamUstanów
212Rychlik KonradWarszawa
213Rzeczkowski MaciejOtwock
214Sadłowski MirosławWarszawa
215Sadowska JustynaSulejówek
Rozbiegany Sulejówek
216Sadowski AdamSulejówek
Rozbiegany Sulejówek
217Sasin AndrzejWołomin
218Siwiec MariuszWarsaw
klub InO Stowarzysze Warsaw
219Smoliński KrzysiekWarszawa
huka5
220Sobczak Tomasz SobczakWarszawa
Saska Kępa
221Sokołowski TomaszWarszawa
URWIS BIEGA
222Sokulski MarcinWarszawa
Kaszanki
223Starzyński AdamNieporęt
STARZYNSKI.COACH-PRORUNNING PROMOTION
224Starzyński WojciechWarszawa
ENTRE.PL Team
225Stykowski SławomirWarszawa
Polkasport.pl
226Szabelak WitekWarszawa
227Szafrańska AleksandraPiastów
WATAHA
228Szczęsna MagdalenaJóżefów
Go Sport Ak-Sped Team
229Szewczykowska AnnaParzniew
RunninWild
230Szewczykowski MaciejPruszków
RunningWild
231Szklarczyk IrekWarszawa
Kruczek zbiega
232Szklarczyk IreneuszWarszawa
Kruczek biega
233Szysz ŁukaszWarszawa
MW
234Teleon AleksanderWarszawa
JacekBiega Running Team
235Teleon BorysWarszawa
JacekBiega Running Team
236Teleon PiotrWarszawa
JacekBiega Running Team
237Teleon TamaraWarszawa
JacekBiega Running Team
238Tomaszewska MariolaWarszawa
FNWT
239Traczyk MarekWarszawa
MPK Wybieganie
240Troniarz Stanisław
241Trubilin MałgorzataWarszawa
242Trykozko UlaWarszawa
Team 360
243Ulanowski KarolRadzymin
244Ulbrych HelenaStara Miłosna
Team 360°Owieczki
245Ulbrych ŁucjaStara Miłosna
Team 360°
246Ulbrych PawełStara Miłosna
Team 360°
247Urbańczyk EwaWarszawa
Mamy ruszamy
248Walesiak WojciechWarszawa
Rembertów Team
249Wasilewski KrzysztofWarszawa
Legia Fight Club
250Wasilewski SławomirWarszawa
PASJA Nordic Walking
251Wąsowska JagodaPiaseczno
FKS PEGAZ Piaseczno
252Wilczyńska MałgorzataWarszawa
253Williams EliaszBruksela
254Williams NoahBruksela
255Williams ZojaBruksela
256Wirecka MagdaWarszawa
biegaj Pod Okiem Trenera
257Wiśniewska AgnieszkaWarszawa
ORSINO AKD
258Wiśniewska DanutaWarszawa
Zgórki
259Wiśniewska EwelinaWarszawa
Hardocorwe Wychylylybymy
260Wiśniewski KazimierzWarszawa
Zgórki
261Wojciechowski ZbigniewWarszawa
Nordic Walking Warszawa-Wawer i okolice
262Wołek EwaWarszawa
UNTS Warszawa
263Wołowczyk KrzysztofWarszawa
UNTS Warszawa
264Wołowczyk MarekWarszawa
UNTS Warszawa
265Wołowczyk MichałWarszawa
UNTS Warszawa
266Wójcik ArkadiuszCelestynów
267Wójcik GrażynaCelestynów
268Wójcik KarolinaCelestynów
SP Celestynów
269Wójcik MagdalenaCelestynów
SP Celestynów
270Wójtowicz HannaBobrowiec
UNTS Warszawa
271Wójtowicz KrzysztofBobrowiec
UNTS Warszawa
272Wrona MariuszWarszawa
273Wronka ArturRadzymin
Radzymin Run Team
274Wroński WłodzimierzWarszawa
PASJA Nordic Walking
275Wycech KacperWarszawa
Biegaj Pod Okiem Trenera
276Zach PawełWarszawa
ENTRE.PL Team
277Zakowicz PawełHalinów
TowerRunner Retro BikeAcademy.pl
278Zalewski PawełWarszawa
279Zambrzycka EwaPiaseczno
280Zarzycka EwaWarszawa
Zabiegani Po Uszy
281Zwoliński MariuszWarszawa
282Żebrowska BarbaraOtwock
UNTS Warszawa
283Żyliński WaldemarWarszawa